O firmie

Firma Frajda zajmuje się produkcją i montażem placów zabaw. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: zestawy zabawowe, zjeżdżalnie, piaskownice, huśtawki, karuzele, bujaki sprężynowe, ścieżki zdrowia, urządzenia fitness, streetworkout, urządzenia na wybiegi dla psów, oraz ławki i ogrodzenia. Nasza firma chętnie pomoże zaprojektować i dokonać wyboru urządzeń według Państwa potrzeb. Zapewnimy fachowy montaż urządzeń.


Do produkcji naszych urządzeń stosujemy palisady z drewna sosnowego toczonego cylindrycznie bez rdzenia, klejonego wzdłużnie lub z profili metalowych. Palisada jest impregnowana ciśnieniowo w IV klasie oraz malowana drewnochronami kolorowymi. Bujaki sprężynowe jak i sklejka zabezpieczająca wykonane są z wodoodpornego drzewa liściastego laminowanego lub z płyty HPDE. Elementy metalowe są zabezpieczone antykorozyjnie i malowane proszkowo. Do produkcji zjeżdżalni wykorzystujemy odporne na warunki atmosferyczne burty z tworzywa oraz blachę kwasową o grubości do 2 mm. Wszystkie śruby i łączniki są ocynkowane i zabezpieczone plastikowymi kapslami. Wszystkie drewniane urządzenia montujemy na stalowych kotwach malowanych proszkowo.


Na wszystkie wyroby produkowane przez naszą firmę posiadamy certyfikaty bezpieczeństwa spełniające wszystkie normy Unii Europejskiej. Udzielamy gwarancji na okres 36 miesięcy na wszystkie urządzenia.


Wykonujemy również place zabaw na podstawie indywidualnych projektów.

Zapraszamy do współpracy z nasza firmą, gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie z naszych usług :)


Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać informacje związane z naszą ofertą, zapraszamy do Newslettera.